5
(9874)
МАГАЗИН INSIZE

ПРО НАС

Для будь-яких ситуацій, пори року і погоди

Ми команда Insize.

Ми любимо свою справу, любимо моду та стиль та працюємо у цій сфері уже більше 10 років. Запускаємо магазини у різних форматах з 2004 року. Відбираємо колекції одягу з цікавим дизайном і хорошою якістю. Якість нашого одягу завжди відповідає його ціні. Ми за чесність з вибором одягу для клієнта. Завжди прислуховуємось до думок та потреб наших клієнтів.Наш асортимент якісного та доступного одягу Жіночий і чоловічий одяг Insize 24подобається нашим постійним покупцям, ми прямуємо до того, щоб наш асортимент допоміг нашим клієнтам знайти індивідуальний стиль. Намагаємось розширити нішу, щоб клієнт у нас міг знайти для себе абсолютно все, включаючи аксесуари.

Високий рівень

Високий рівень самооцінки та витончений смак наших клієнтів потребують високої якості і професіоналізму. Більшість наших клієнтів ведуть активний спосіб життя. Вранці у них можуть бути бізнес-зустрічі або навчання, вдень активна участь у бізнесі, а ввечері вечеря з партнерами чи похід у клуб. Їх темп життя задає певні вимоги до одягу. Вони завжди мають бути на висоті. Наші клієнти полюбляють виділятися, цінують персональний стиль та якість, а ми допомагаємо їм у цьому. Ми особливо ставимось до кожного нашого клієнта.

Принцип нашої роботи

Жіночий і чоловічий одяг Insize 23Принцип нашої роботи побудований на довгострокових відносинах з нашими клієнтами. Тому наша база лояльних клієнтів досить велика. Ми співпрацюємо як з досвідченими ТМ, які давно себе зарекомендували, так і з українськими починаючими виробниками та дизайнерами, які відповідають вимогам наших клієнтів. Тому в нас завжди представлені модні тренди з перших рук. Ми приділяємо особливу увагу верхньому одягу і працюємо більш ніж з 20-ма брендами. Ми відбираємо кращі моделі у кожного постачальника.

Асортимент жіночого одягу

Асортимент жіночого одягу у Insize включає: верхній одяг, сукні та туніки, блузи та сорочки, брюки та джинси, комбінезони, кардигани та светри, готові комплекти одягу. Із чоловічого асортименту представлено: верхній одяг, піджаки та сорочки, кардигани та светри, брюки та джинси, поло та футболки, шорти. Також представлені аксесуари: сумки, шарфи, браслети, ремені.

Чекаємо на вас у Insize

Наскільки Вам подобається?

Клацніть на зірку, щоб оцінити

Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 9874

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.